ab

Pazaryeri 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Pazaryeri   1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Demir Çelik 1960'lardan beri tüm sektörleri denetim altında tutan bir sektördür. Ekonominin kilit sektörü olma özelliğini korumaktadır.Otomotiv inşaat elektronik savunma üretimi Demir Çelik sektörü ne bağlıdır bu nedenle stratejik bir  öneme sahiptir.

Yaşar Demir Çelik olarak o bölgelere yapmış olduğumuz 1 ve 2 Kalite Boru Profil Sac  sevkiyatlarımız o bölgedeki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Demir Çelik konusunda tecrübesiz firmaları tercih edip yorulmayın. Yaşar Demir Çelik olarak sınırsız tecrübesi ile menfaatlerinizi korumak adına bizimle çalışmak sizlere kar olacaktır. Bizleri  arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.