ab

Rize 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Rize 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

 Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Karadeniz'in incisi memleketin çay diyarı Rize .Ekonominin %70 i çay üretimine dayalıdır..Rize ilinin beşeri ve sosyal sosyal durumunun belirleyici faktörü ekonomik tercihlerdir.Her bölgede olduğu gibi Rize bçlgesindede insanların önceliği ekonomik koşulları geliştirmek ve maddi refah düzeyini yükseltmektir.

Bu amaçla yöre insanı çocuklarını ileride maddi sıkıntı çekmeyecek işlere teşvik etmektedir.

Dünyada çelik üretimi her geçen dün büyüme göstetrmektedir.Demir çelik sektörünü başta inşaat malzemeleri olmak üzere otomotiv,gemi,uçak gibi taşıtların yapımında ve demiryolu yapımında kullanılan malzemelerin yapımında katkısı vardır.Günümüz dünyasında çeliğin olmadığını düşünmek bile mümkün değildir.

Yaşar Demir Çelik firması olarak satış kanalımız,tedarik zincirimiz,ürün talep planlamamız müşteri odaklı çalışmaktadır.

Karadeniz bölgesine sevkiyatlarımız olmuştur ve olmayada devam etmektedir.Yaşar Demir Çelik firması olarak hertürlü ihtıyacınızı karşılamaktayız.Hızlı lojistik ağımızla hizmetinizdeyiz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.