ab

Sakarya 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Sakarya 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Sakarya ili coğrafi konum itibariyle sanayi,tarım ve turizm yatırımlarına açık bir haldedir.İstanbul,Koaceli ve Bursa illerine yakınlığı bçlgeyi yatırım yapılacak cazibe merkezi haline getirmiştir.Bulunduğu konum itibariyle ülkemizin sosyo-ekonomik açıdan en gelişmiş yöresi olan Marmara bölgesine bağlayan ana ulaşım akışı üzerinde olması iç turizmide canlı hale getirmiştir.1999 depreminden etkilenen şehirde hasarlı yapılar yerlerini yeni yapılara bırakarak gelişme kaldığı yerden devam etmiştir.Yeni binaların yapıldığı şehirde Demir Çelik ürünlerine ihtiyaç çoğalmıştır.

Sakaryanın en önemli madeni demirdir.

Sanayi ve inşaat sektörüne yapılacak yatırımların çoğalması demir çeliğe olan rağbeti artırmaktadır.

Yaşar Demir Çelik olarak müşteri talep ve istekleri doğrultusunda 1 ve 2 kalite Boru Profil Trapez Sac malzemelerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Bizleri arayarak veya satış ofisimizi ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sevkiyatlarımız Sakarya bölgesine sürekli vardır ve istekleriniz doğrultusunda devam etmektedir

 

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.