ab

Samsun 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Samsun 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Samsun 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Samsun bölgesinde çelik malzemenin tedariğini  sağlamak için tek nokta sloganıyla yola çıktık. Personellerimizi yaptıkları işte geliştirmek ve yetiştirmek için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. Müşteri temsilcilerimiz destek konusunda 7/24 hizmet vermenin yanı sıra müşterisine en hızlı ve en aktif hizmet sunmaktadır. Yaşar Demir Çelik kuruluşu olarak bu bölgede bir çok firmaya hizmet vermekteyiz.

Samsun bölgesinde Çelik konstrüksiyon konusunda aktif olarak proje bazlı çalışma yapılmaktadır. Bu yapılar özellikle dökümhaneler, üretim işletmeleri, fabrikalar, lojistik depolar şeklinde bir çok alanda yapılmaktadır. Bu bölgenin coğrafi yapıları diğer bölgelere göre farklılık göstermektedir. Alt yapısında yoğunlukla çelik borular, spiral borular ve mukavemeti yüksek malzemeler kullanılmaktadır.

Samsun bölgesinde endüstriyel ve teknolojik alanlardaki çalışmalar bölgesel bazlı olarak hızla yükselmektedir. İhtiyaç duyulan çelik malzemelerin tedariğini Boru, Profil, Sac, Trapez, Sandviç panel, CTP bir çok ürün yelpazesi ile müşterimizi memnun ederek hizmet sağlamaktayız. Hizmetlerimizi müşterinin hak ettiği şekilde kendisine sunarak talep ettiği malzemeler konusunda ürün sevkiyatları yapılmaktadır. Siparişler hızlı bir şekilde işleme alınarak ürünlerin tedariğini sağlayıp müşterimizin memnuniyetini kazanmış bulunmaktayız.

Neden Samsun Bölgesinde 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac ? 

Bu ürünlerin yüklü olarak tedariğini yapmak oldukça riskli ve maliyetli bir işlemdir. Bizler müşterimizin memnuniyeti adına tüm bu riskleri göze almaktayız. Güvenini kazandığımız firmalar daima memnun kalmış ve tavsiyelerde bulunmuşlardır. Bizler işletmemizin adına yakışır bir şekilde eleman yetiştirerek sahip olduğumuz tecrübeli ekibimiz ile müşteri sayımızı her geçen gün arttırarak sektördeki güveni kazanmış bulunmaktayız. İşletmemiz daima müşterisine güler yüz ve gerekli ilgiyi göstererek Türkiyenin 81 iline ürün sevkiyatı yapmayı başarmıştır. 

Çelik malzemelerin tamamı özel ürünlerdir. Bu malzemeler boru, profil, sac ürünleridir. Bunlarla beraber hadde grubumuz: rkk, lkk ,ccr, gzr, trapez saç çatı kaplama sandviç panel CTP malzemelerdir. Bu ürünler yoğun olarak Çelik konstrüksiyon yapılar da kullanılmaktadır. Bununla beraber diğer kullanıldıkları alanlar betonarme yapılar, iskelet güçlendiren için yapılan çalışmalar, cephe giydirme, kaplama amaçlı çatılar ve bir çok alanda kullanılmaktadır. Günümüzde çelik malzemeler  bir çok alanlarda kullanıldığı gibi hemen her sektördeki yapılarda tercih edilmektedir. Kuruluşumuz gönderdiği her ürün sevkiyatında müşteri güvenini kazanmayı başarmıştır. Samsun halkı verdiğimiz hizmetten dolayı bizleri benimseyerek kendilerinden biri olarak görmektedir. Bu da her gün yeni müşteriye yönlendirerek yeni projelere imza atmamızı sağlamaktalar. 

Samsun 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Kullanım Alanları: 

- Günümüzde özellikle organize sanayi bölgelerinde boru ve profil saclar ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.

- Yeni yapımına başlanan fabrikalarda aktif olarak bu malzemeler tercih edilmektedir. 

- Zemin aşamasında ihtiyaç duyulan en önemli malzemelerin başında çelik konstrüksiyon gelmektedir. 

- Kimya ve kimya ürünleri üretimi yapan firmaların bir çok alanında tercih edilmektedir.

- Otomotiv sanayisinde üretim binalarında ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.

- Gemi ve tersanelerin bir çok bakım onarım ve diğer alanlarında tercih dilmektedir.

 

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.