ab

Şırnak 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Şırnak 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Doğru yerde doğru malzeme sloganıyla müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her alanda 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac sevkiyatı yapmaktayız.

Demir çelik 1960 dan beri tüm sektörleri denetim altında tutan bir sektördür.Ekonominin kilit sektörü olma özelliğini korumaktadır.Otomotiv,inşaat,elektronik ,savunma üretimi demir çelik sektörüne bağlıdır.Bu nedenle stratejik bir öneme sahiptir.

Yaşar Demir Çelik firması olarak bizler müşterilerimizin talepleri doğrultusunda stoklarımızı sürekli güncelleyerek istekleri anında karşılamaktayız.

Bizleri arayarak veya şirketimizi ziyaret ederek ürünlerimiz ve lojistik ağımızla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.