ab

Spiral Boru 2 Kalite

Spiral Boru 2 Kalite

Spiral Boru 2 Kalite ürünü geniş stok ağımız ile hizmet vermekteyiz.Çeşitli üretici firmalardan aldığımız spiral boruları siz değerli müşterilerimize hizmet memnuniyeti ile pazarlama ve satışı gerçekleştirmekteyiz.Günümüz demir piyasında tedarikçi firmamın güvenirliği ne yazık ki minumum seviyelerdedir bizim burda Yaşar Demir Çelik Anonim Şirketi olaraka amacımız bu algıyı ortadan kaldırmaktır.

Özellikle bu ürünler faaliyet alanları olarak şu alanlarda kullanılmaktadır. Temiz su giderleri, atık su gideri, tarımcılık, çelik konstrüksiyon gibi bir çok alanlarda kullanılmaktadır. Dolaysıyla piyasanın ihtiyacı olan, arz talebe uygun olarak: firmamız büyük bir bölümünde aktif rol alarak ihtiyacı olan imalatçı firmalara sevkiyatını ve tedariğini güvenilir ve hızlı bir şekilde sağlamaktadır.

Sprial borular genelikle Alt yapı işlerinde tercih edilmektedir. Bununla beraber Devlet Su İşleri'nde yoğunlukla kullanılmaktadır. Kirli su ve uzun su hatları için özellikle ihtiyaç duyulmaktadır. Fabrikaların atık sularının bir yerden bir yere aktarılması için özellikle bu malzemeler ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Bu malzemeler diğer alternatiflerine göre daha kullanışlı ve maliyet bakımından daha uygundur. Günümüzde birçok tecrübesiz firma bu konuda malzeme tedariği yapmaya çalışarak müşterisini mağdur etmektedir. Kuruluşumuz ise Spiral Boru 2 Kalite taleplerinde %100 ürün garantisi ve %100 fiyat garantisi ile müşterimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Tesisimiz Türkiye'nin 81 iline göndermiş olduğu ve sevkiyatını yaptığı binlerce spiral boru ile bu bölgelerdeki firmaların ve müşterileri güvenini kazanmıştır. Kuruluşumuz geçmişten günümüze sürekli olarak müşterisine değer vermiştir ve müşterinin beklentilerine uygun ve ihtiyaçlarını karşılayacak kalitede ürünler sunarak hak ettikleri hizmet ve kalite ile buluşmasını sağlamıştır. Talep edilen ve sevkiyatı yapılan birçok ürün günümüzde herkes tarafından bilinen büyük marka ve kuruluşların projelerinde en önemli malzeme ve materyaller olmuştur.

Özellikle bu projeler büyük zatların Çelik Konstrüksiyon ve bu yapılarda ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Bu malzemelerin özellikle kullanıldığı faaliyet alanlarına bakmak gerekirse bunları şöyle sıralayabiliriz. Organize Sanayi bölgeleri ve bu bölgelerdeki atıksu ya da normal su hatlarında. Kamu kurum ve kuruluşlarının çelik konstrüksiyon işleri ve boru hattı gibi önemli projeler de kullanılmaktadır. Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından biri olan Tübitak'ın çelik konstrüksiyon ve borulama işlerinde yine ürünlerimiz tercih edilmiştir. Bizleri arayan tüm müşterilerimize 7/24 müşteri desteği sağlayarak ürün ya da ürün detayları ile ilgili her türlü bilgilendirme yapılmaktadır.

Spiral Boru 2 Kalite için Başlıca Kullanım Alanları Şunlardır:

- Okul hastane ve kamu kurum bilnalarında ve buna benzer bir çok işletme ve tesislerde kullanılmaktadır.

- Tarım ve köy işletmelerinin projelerinde ve destek verdikleri kurum ve kuruluşlarda tercih edilmektedir.

- Türkiyenin hemen her bölgesine sevkiyatını yaptığımız özel işletmeler ve projelerde tercih edilmektedir.

- Geniş stok gücümüz ile 4000 + 20.000 m2 alanda bulunun ürün çeşitlerimiz ile sevkiyatını yaptığımız 1000 lerce ürün bir çok projede kullanılmıştır.

- Türkiyenin önde gelen kurum ve kuruluşlarına gönderdiğimiz ürünler ile müşteri memnuniyeti sağlanmıtır.

 

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.