ab

Trabzon 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Trabzon 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Trabzon 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Trabzon bölgesinin liman ve tersanelerle ilgili ve bununla beraber bir çok Çelik konstriksiyon yapılara ve bir çok projeler yapılmaktadır. Yoğunlukla boru profil Rkk, Lkk, Hrp  saçlar kullanılmaktadır. Bir çok firma ile çalışmaktayız yeni projelerde daha fazla firmalara hizmet vermek için tecrübeli ekibimizle yüksek miktarda stok malzememiz bulunmaktadır. 

Çalıştığımız firmalar memnuniyetini kazanmışızdır. Bu firmalar bir çok firmalara tavsiyelerde bulunmuş ve bize ulaşmışlardır biz de hızlı bir şekilde malzeme Tedariğini ve hızlı sevkiyatı yapmaktayız hedefimiz daima müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Çelik malzemeleri nerelerde kullanılır gemi yapımında çelik konstrüksiyon binalarında altı yapı sulama ve direnaj giderlerin'de kullanılmaktadır. Biz de Yaşar demir Çelik olarakTrabzon bölgesinde daha fazla firmalara yeni projeleri 'de hizmet vermek için malzeme garantisi uygun fiyat hızlı malzeme Tedariğininde ve güvenilir sevkiyatamız la daima hizmet vermekteyiz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.