ab

Türkeli 1 ve 2 Kalite Boru Profil (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir)

Türkeli 1 ve 2 Kalite Boru Profil (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir)

Türkeli 1 ve 2 kalite boru profil trapez sac konusunda uzman firmamız müşterilerin istekleri doğrultusunda bütün il ve ilçelere sevkiyat yapmaktadır.


Yaşar demir çelik olarak 2015 yılından itibaren sürekli yenilenerek ve gelişerek konusunda uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimizin taleplerine karşılık vermeye çalışmaktayız.

Müşteri taleplerine iyi hizmet vermek için geniş demir stoklarımızla güçlü lojistik desteğimiz ile acil çözüm noktalarında destek vererek hem ülke ekonomisine hem sosyal alanda katıkıda prensip haline getirerek misyon vizyonumuzu geliştiriyoruz.


Kocaeli de faaliyette olan firmamız müşterilerimize ihtiyaç duyduğu heran ürün tedariği yapmaktadır.Hızlı lojistik ağımızla her an hizmetinizdeyiz.
Bizimle iletişime geçerek firmamız ve ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.