ab

Tuzla Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Tuzla Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.Tuzla Trapez Sac farklı özelliklere sahip bir çok alanda kullanılmaktadır. Firmamız sizlerden gelen talepleri en iyi şekilde karşılamak için büyük ölçüde stok gücünü maksimum seviyede tutmaktadır. Trapez sac 0,25 ve 1 mm arasında kalınlıkları bulunmaktadır. Bu sacları özellikle fabrika yapımı, alışveriş merkezlerinin çatı ve cephelerinde, binaların çatılarında, sundurma yapımında, kapalı alanların kaplanması ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır.

Firmamız 7/24 müşteri destek ekibi ile müşterisini her konuda bilgilendirmekte ve destek sunmaktadır. Ürün alımlarında firmamız ürünlerinizi gerektiğinde adresinize kadar teslim etmektedir. Kuruluşumuz kalite ve politikaları gereği en iyi malzeme ve ürünleri garantili olarak sunmaktadır. Günümüzde bir çok amatör ve uzman olmayan firma kalitesiz ürünleri piyasaya sunarak müşterileri mağdur etmektedir. Oysa bizler daima müşterimize en iyi ürün ve hizmeti sunara hak ettikleri değeri vermekteyiz. 

Tuzla Trapez Sac Özellikleri Nelerdir?

- İstenilen boyut ve kalınlıkta tedarik edilebilmesi.

- Boyalı boyasız olmak üzere istenilen ölçülerde ebatlandırılmaktadır.

- Firmamız en iyi fiyat garantisi sunarak müşterisini koruma altına almıştır.

- Talep eden müşterilerimize sonraki zamanlarda yedek parça ve alternatif ürün seçeneği sunmaktadır.

- Güler yüzlü ekibi ile müşterisini her konuda bilgilendirmekte ve en iyi hizmeti sunmak için var gücüyle çalışmaktadır. 

 

 

 

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.