ab

Uşak 1 Ve 2 K alite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Uşak 1 Ve 2 K alite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Uşak İlinde ekonomi sanayi ve tarıma dayalıdır.

İlde üretim yapan başlıca sanayi tesislerinin üretim kanunlarına bakıldığında iplik, ham ve baskılı bez, elyaf, battaniye, seramik ve halı üretimi ön plana çıkan faaliyetlerdir. Sanayi son senelerde hızla gelişmiştir.


Yeni kurulan sanayilerin başlıca malzemeleri demir çelik ürünleridir.Hiçbir faaliyet kolu yoktur ki demir çeliğe ihtiyaç duyulmasın. Yeni yapılacak binaların çatı giydirme işlerinde ve sondaj işlerinde 1 ve 2. Kalite boru profil trapez sac ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Kocaeli'nin Çayırova bölgesinde hizmet vermekte olan Yaşar Demir Çelik firması uygun fiyatıyla müşterilerinin ihtiyaç duydukları malzemeleri temin etmektedir.


Bir ülkedeki demir çelik talebi altyapı yatırımları konut yatırımları ve inşaat sektörünün gelişme düzeyine doğrudan bağlıdır.

Yaşar Demir Çelik firması Türkiye'nin her bölgesine yaptığı sevkiyatlarla müşteri memnuniyeti kazanmıştır.Firmamızı arayarak veya bizleri ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında ve hızlı lojistik ağımızla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.