ab

Yozgat 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac(Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Yozgat 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac(Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.Yozgat 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Yozgat bölgesinde tarım, kamu, kurum ve kuruluşlarda özel sektörden bir çok alanda Boru Profil Sac Trapez kullanılmaktadır. Yoğun olarak tarım aletleri yapılmaktadır. Çelik  malzemeleri ihtiyaç duyulmaktadır. Bununla beraber piyasada bu malzemeyi satan bir çok firma bulunmaktadır lakin bazı firmalar müşterilerini mağdur etmektedir. Biz Yaşar Demir Çelik olarak Türkiye’nin her bölgesine olduğu gibi Yozgat iline de bir çok müşterilerimize hizmet vermekteyiz müşterilerimizin memnuniyeti ve fiyat garantisini ön planda tutup hızlı bir şekilde sevk etmekteyiz.

Bir çok dalda hizmet verdiğimiz  geniş malzeme ürünlerimizle müşterilerimize en kısa sürede malzeme temini ve lojistik ağımızla teslim etmekteyiz. Boru, profil sac niçin kullanılır bir çok alanda çelik konstriksiyön yapılarda tarım aletleri, betonarme binaların çatılarında bir çok yerde kullanılmaktadır. Yozgat bölgesi tarım alanı olduğu için bir çok tarım aletleri yapılmaktadır.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.