ab

Yumurtalık 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Yumurtalık   1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Demir Çelik ürünleri yatırım ve dayanıklı tüketim mallarının baş elemanlarındandır.Bu nedenle bir ülkedeki refahın ve ekonominin gelişmesindeki en önemli etkenlerden biri demir çelik sektörüdür.

Yaşar Demir Çelik firması bu hızla büyüyen sektörün öncü isimlerinden biri olmuştur.Her geçen gün sektörün ihtiyacına paralel şekilde işlerine ivme kazandırarak müşteri taleplerini karşılamaktadır.

1 ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac konusunda 2580 m2 kapalı alanda geniş stok ve zengin çeşitlerimizle müşterilerimizin ihtiyacını karşılamaktayız.

Yaşar Demir Çelik olarak Kocaeli bölgesinde yüzlerce mutlu ve memnun referansımız bulunmaktadır.Bizleri arayarak veya işyerimizi ziyaret ederek ürün ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.